Aktualności

13 czerwca 2022

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniach 06-07.06.2022 odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w Gołuchowie-Broniszewicach.

————————– Drużyna z Polic z panem Piotrem Klukowskim na finale Ogólnopolskiego Turnieju BRD.

Turniej zorganizowany został przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu.

Nasz Ośrodek reprezentowali uczniowie kl. 8a i 8b w składzie:

• Antoni Chlastawa
  • Kacper Karczewski
  • Szymon Fedorowski
————— Antoni Chlastawa – zdobywca 3 miejsca w kategorii indywidualnej wraz z innymi uczestnikami konkurencji BRD

W konkurencji: drużynowej zajęliśmy 3 miejsce, w indywidualnej Antoni Chlastawa zajął 3 miejsce. Opiekunem drużyny był pan Piotr Klukowski.

———- Kacper Karczewski podczas testów pisemnych w Ogólnopolskim Turnieju BRD
—- Dyrektor Ośrodka: Ryszard Budzisz z pucharem i dyplomem zdobytym przez drużynę reprezentującą nasz Ośrodek w Turnieju BRD