Aktualności

26 listopada 2022

Wizyta przedszkolaków z PP6

W dniu 18 listopada nasz Oddział Przedszkolny gościł dzieci wraz z wychowawczyniami z “Leśnego” Przedszkola Publicznego nr 6 w Policach. Wizyta była bardzo udana. Wszystkie dzieci wzięły udział w zabawach integracyjnych oraz zajęciach, których tematem przewodnim była tolerancja. Uświetniliśmy tym samym Dzień Tolerancji, który w kalendarzu przypadał na 16 listopada. W dalszej części wizyty nasi goście odwiedzili Kompleks Rehabilitacyjny oraz poznali wszystkie tajniki rehabilitacji ;). Na koniec dzieci samodzielnie ozdobiły słodkie babeczki. Teraz wyczekujemy obiecanej rewizyty.

Na zdjęciu znajduje się grupa dzieci z „Leśnego” Przedszkola Publicznego nr 6 w Policach, a także z naszego Oddziału Przedszkolnego, wraz z wychowawczyniami.
Fotografie przedstawiają dzieci uczestniczące w zajęciach, w których tematem przewodnim była TOLERANCJA.
Na zdjęciu znajduje się obraz, który został stworzony przez dzieci z „Leśnego” Przedszkola oraz z naszego Oddziału Przedszkolnego. Na środku namalowana jest Ziemia, dookoła niej znajdują się odciśnięte kolorowe dłonie dzieci.
Na fotografiach widzimy wizytę „Leśnego” Przedszkola Publicznego nr 6 na Kompleksie Rehabilitacyjnym.
Fotografie przedstawiają dzieci ozdabiające słodkie babeczki.
Na zdjęciu znajduje się dyplom pamiątkowy, który otrzymaliśmy w ramach podziękowania za zaproszenie dzieci z „Leśnego” Przedszkola Publicznego nr 6 w Policach.

Related Images: