Aktualności

5 maja 2022

Zawody SPORTOWE

W dniu 26.04.2022 uczniowie Ośrodka wzięli udział w mistrzostwach Województwa Szkół i Ośrodków Specjalnych w Biegach Przełajowych.  W imprezie uczestniczyło wiele Szkół z całego województwa w tym szkoły ze Szczecina, Pyrzyc, Goleniowa, Suliszewa, Świnoujścia i Chojny. Nasz Ośrodek reprezentowało 12 uczniów pod opieka pana Mariusz Rosińskiego i pani Aleksandry  Borkowskiej .Najlepiej z naszych uczniów wypadł Grzegorz Grochowski , który zdobył brązowy medal w kategorii chłopców młodszych( bieg na 800 m). W kategorii dziewcząt młodszych czwarte miejsce zajęła Małgorzata Wasiun-Fabisiak , a piata była Sandra Lukas. W grupie chłopców w średniej grupie, ósme miejsce zajął w biegu na 2000 m Łukasz Wasiun-Fabisiak.

————– >> Drużyny na boisku do piłki siatkowej, stojące w szeregu przed rozpoczęciem zawodów. << ——————–

W dniu 27.04.2002 r W Świnoujściu odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkół i Ośrodków Specjalnych w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców I Dziewcząt. Oprócz naszej szkoły w zawodach wzięły udział szkoły z Pyrzyc ,Suliszewa ,Goleniowa , Świnoujścia i Chojny. Zarówno chłopcy jak i dziewcząt z naszego Ośrodka zajęły w zawodach czwarte miejsce. Szczególnie interesujące mecze toczyli chłopcy z naszego Ośrodka, Którzy do końca walczyli nawet o drugie miejsce. Nasz Ośrodek reprezentowali: Igor Przygoda , Daniel Ryński ,Sebastian Jagodziński, Andżelika Forczmańska, Martyna Biej, Daria Kirzeniewska.

—————- >> Kolaż ze zdjęć wykonanych podczas rozgrywek w piłce siatkowej << ——————————

Opiekun drużyn: Mariusz Rosiński