Aktualności

21 marca 2024

61 MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 19 marca 2024 roku odbyły się na Sali kompleksu rehabilitacyjnego 61 Mistrzostwa Ośrodka w Tenisie Stołowym. W imprezie udział wzięli uczniowie ze szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Zawody przebiegały  przy trzech stołach tenisowych w miłej  atmosferze i zgodnie z zasadą fair play z pełną asystą sędziów. Między uczestnikami widać było zaangażowanie i zaciętą rywalizację. Na zakończenie turnieju zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i medale.

Kolaż ze zdjęć 61 Mistrzostw w Tenisie Stołowym w SOSW Nr1 w Policach w dniu 19 marca 2024 roku.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Dyrektora SOSW nr 1 pana Ryszarda Budzisza za ufundowanie medali i statuetek oraz pani Magdalenie Wasiun-Chodoruk za pomoc w dekoracji. Dziękujemy osobom zaangażowanym, a więc sędziemu głównemu Kamilowi Bieńkowi oraz Beacie Cholewińskiej, Aleksandrze Borkowskiej, Michałowi Piotrowskiemu, Piotrowi Majce za sędziowanie podczas mistrzostw.

Organizatorem spotkania była pani Barbara Banderowicz, nauczyciel kompleksu rehabilitacyjnego, która także prowadzi w czwartki dla wszystkich chętnych zajęcia z tenisa stołowego. Całość dokumentowali uczniowie z klasy fotograficznej oraz uczestnicy z wtorkowych zajęć fotograficznych.

Podsumowanie wyników:

>>>>>> Chłopcy <<<<<<<

I.  Adrian Najberek

II.  Kacper Kerl

III.  Grzegorz Grochowski

>>>>>> Dziewczęta <<<<<<<

I. Nikola Wysocka

II.  Aleksandra Górecka

III.  Alicja Maj

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !

Zapraszamy do FOTOGALERII z tego wydarzenia.

Zapraszamy także do fotogalerii naszego ucznia klasy fotograficznej: Dominika Drukały, który aktywnie uczestniczy w szkolnych wydarzeniach również jako fotoreporter. GALERIA DOMINIKA NA FB.

FOTO – Dominik Drukała

Related Images: