Aktualności

15 grudnia 2023

Aktorzy z Teatru Polskiego

12 grudnia w naszym Ośrodku gościliśmy aktorów Teatru Polskiego, Iwonę Faj i Adama Dzieciniaka. Przybyli oni niczym dwaj teatralni superbohaterowie, z profilaktycznym przedstawieniem “Wpadka”. To nie była żadna wpadka, ale prawdziwy strzał w dziesiątkę w trudnym temacie uzależnień! W spektaklu, z humorem, czytając wydarzenia z życia młodej dziewczyny, rozprawiali się z problemami młodzieży.

Aktorzy z Teatru Polskiego: Iwona Faj i Adam Dzieciniak w przedstawieniu “Wpadka” dla SOSW Nr1 w Policach

Akcja tego komedio-dramatu toczy się wokół pamiętnika, tak, tego staromodnego, papierowego! Pamiętnik, pełen szkolnych sekretów, wydarzeń i młodzieńczych rozterek, wpada w ręce dorosłych, a potem zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Aktorzy, niczym doświadczeni surferzy na falach śmiechu, zgrabnie poruszali się po tematach, które zazwyczaj sprawiają, że rodzice robią wielkie oczy.

Młodzież, która przyszła na spektakl z poczuciem obowiązku, szybko została zauroczona i nagrodziła aktorów owacjami. To było coś więcej niż lekcja-to był teatralny przekaz tak ważnych i problemowych zagadnień.

Wszystko to działo się w ramach projektu “Powiat Policki przeciw uzależnieniom”, który udowodnił, że profilaktyka może być nie tylko pouczająca, ale i zabawna! Serdecznie dziękujemy aktorom i organizatorom za artystyczny przekaz tak trudnego tematu.

Serdecznie zapraszamy na nasza stronę Facebook, gdzie można obejrzeć więcej zdjęć: FACEBOOK

Related Images: