Aktualności

21 czerwca 2021

Bezpiecznych wakacji

W dniu 18.06.2021 w Kompleksie Rehabilitacyjnym odbyło się spotkanie uczniów klas 6-8 Szkoły Podstawowej i klas 1-3 Szkoły Branżowej  z policjantami z Komendy Powiatowej Policji  w Policach na temat ” Bezpiecznych wakacji”.
Podczas spotkania funkcjonariusze policji rozmawiali z uczniami o  bezpiecznym odpoczynku zarówno nad wodą, jak i w mieście. Przekazali  informacje dotyczące tego, jak ustrzec się przed kradzieżą i w jaki sposób unikać wielu zagrożeń (np.spotkania z nieznajomymi osobami , cyberprzemoc).Policjanci edukowali z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym także przypomnieli o konieczności noszenia odblasków przez każdą osobę poruszającą się po zmroku, poza obszarem zabudowanym.
Serdecznie dziękujemy policjantom z Komendy Powiatowej Policji  w Policach  za  przeprowadzenie prelekcji na temat ” Bezpieczne wakacje” , za zaangażowanie  i życzliwość!  Mamy nadzieję, że przekazana wiedza  zaprocentuje odpowiedzialnymi zachowaniami dzieci i młodzieży podczas letniego wypoczynku.

WIĘCEJ ZDJĘĆ z AKCJI: “Bezpieczne Wakacje” – w naszej : GALERI FOTOGRAFICZNEJ

Related Images: