Aktualności

27 maja 2020

Dzień Dziecka w Królestwie króla Maciusia

Nieustraszony Król Maciuś wzywa swoich rycerzy na walne zebranie z okazji Dnia Dziecka. A kim będą Ci dzielni wojowie?

OBEJRZYJ ZAPROSZENIE <<< KLIKNIJ

Zachęcamy dzieci w wieku od 4 do 10 lat wraz z opiekunami do wspólnej zabawy w rycerzy i rycerki! O tym, jaki powinien być rycerz króla Maciusia będą mogli zdecydować uczestnicy zabawy.

Razem wyruszymy do wirtualnego królestwa króla Maciusia. W bajkowym świecie rycerzy i rycerek czekają na nas zagadki, gry i ekscytujące przygody.

Wystarczy wejść w niezwykły świat stworzony na stronie internetowej www.dziendziecka.polin.pl. Znajdziecie na niej materiały oraz instrukcje do zadań i podpowiedzi do zabawy – filmiki instruktażowe, zadania quizowe, ilustracje do druku lub odrysowywania, a także nagrania audio. Zabawa potrwa ok. 3 godzin.

O godz. 15.00 Muzeum POLIN i Nowy Teatr w Warszawie zabiorą wszystkich chętnych na premierę online sztuki “Piotruś Pan” w reż. Łukasza Kosa.

Czy łatwo jest rządzić? Po co dzieciom książki? Czym jest obywatelskość i czy warto ją rozwijać? Odpowiedzi poznamy podczas słuchowisk z udziałem znakomitych gości w Radiu POLIN. O godz. 18.00 posłuchamy bajki muzycznej dla dużych i małych dorosłych “Król Maciuś I” w wykonaniu Chóru i Orkiestry Państwowej Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Warszawie.

Related Images: