Aktualności

8 kwietnia 2024

Dzień Otwarty SOSW Nr 1 – 5 Bieg Korczaka

Zapraszamy na Dzień Otwarty SOSW nr 1 w Policach

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach zaprasza na Dzień Otwarty placówki – 20 kwietnia 2024 roku.

Każdy uczestnik w ten dzień będzie mógł zapoznać się z ofertą placówki, w skład której wchodzi Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymi, Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Przysposabiająca do Pracy, Szkoła Branżowa I Stopnia w zawodzie fotograf, kucharz, krawiec, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej i Szkoła Policealna w zawodzie technik administracji.

Ponadto w tym dniu będzie można zapoznać się z warunkami nauki, odpoczynku uczniów i wychowanków w internacie, obejrzeć bazę zabiegową oraz wyposażenie kompleksu rehabilitacyjnego dostosowanego do różnorodnych metod rehabilitacji.

SOSW nr 1 pełni rolę Wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-Rehabilitacyjno – Opiekuńczego, a także zajmuje się wczesnym wspomaganiem dziecka i jego rodziny w zakresie kompleksowej i specjalistycznej pomocy rehabilitacyjnej, terapeutycznej, fizjoterapeutycznej, psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej.

Baner reklamowy 5 Biegu Korczaka i Dni Otwartych – 20 kwietnia 2024r

Najważniejszą atrakcją tego dnia będzie organizowany już po raz 5 – Bieg Korczaka, wyjątkowa impreza dla wszystkich chętnych, tych młodszych i starszych. O szczegółach oraz warunkach udziału można przeczytać na stronie: https://www.facebook.com/BiegKorczaka

Grupa dorosłych po starcie podczas Biegu Korczaka w SOSW Nr1 w Policach

Serdecznie Zapraszamy

Related Images: