Aktualności

27 czerwca 2023

Finał Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla Szkół i Ośrodków Specjalnych

W dniach 15-17 czerwca w naszym ośrodku odbył się po raz kolejny Ogólnopolski Finał Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla Szkół i Ośrodków Specjalnych. Do rywalizacji stanęły drużyny Szkoły Podstawowej  nr 3 w Grodzisku Mazowieckim, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapeutycznego w Smolnicy, Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Piękny Umysł” w Częstochowie, SOSW nr 10 we Wrocławia, Szkoły Podstawowej nr 17 z Białegostoku, Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysko Kamiennej, Szkoły Podstawowej nr 19 w Kaliszu, SOSW  w Wschowie, SOSW nr 1 w Policach.

Uczestnicy wzięli udział w konkurencjach praktycznych i teoretycznych, w których najlepsi okazali się zawodnicy z SPS nr 19 z Kalisza, tuż za nimi uplasowała się drużyna z SOSW nr 10 z Wrocławia, trzecie miejsce zajęła drużyna z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Piękny Umysł” z Częstochowy.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju okazał się Kacper Cichy (Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Piękny Umysł” w Częstochowie), drugie miejsce indywidualnie wywalczył reprezentant Podstawowej  Szkoły Specjalnej nr 19 w Kaliszu- Krystian Ziółkowski, trzecie miejsce zajął Wiktor Przysło, również z Kalisza.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!

ALE Turniej to nie tylko konkurencje 😊 Było wspólne ognisko i grill oraz wyjazd nad morze 😊 i zwiedzanie Oceanarium w Międzyzdrojach.

Related Images: