Aktualności

30 maja 2022

IV Powiatowy Festyn Rodzinny “Z rodziną po zdrowie”

29 maja w niedzielę na terenie Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach zorganizowany został kolejny, bo już czwarty Powiatowy Festyn Rodzinny “Z rodziną po zdrowie”. Wśród wielu atrakcji i niespodzianek nie zabrakło i naszego udziału w postaci stoisk ze zdrową żywnością oraz stoisk rekreacyjnych. Jedno ze stoisk to punkt z ergometrem wioślarskim, gdzie pod czujnym okiem pana Piotra każdy mógł spróbować swoich sił w wioślarstwie.

————————— Stoisko z ergometrem wioślarskim

Punkt do ćwiczeń koordynacji wzrokowo-ruchowej z wykorzystaniem robotów Dash pani Agnieszki cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

————————– Punkt do ćwiczeń koordynacji wzrokowo-ruchowej z wykorzystaniem robotów Dash

Odwiedziło go bardzo dużo dzieci. Dzieci miały za zadanie pokonać tor przeszkód tak, aby z jednej strony maty dotrzeć na drugą, nie strącając po drodze przeszkód i dotrzeć do Dash muzykanta. Dzieci robotem kierowały za pomocą aplikacji z tableta. U pani Ani można było sprawdzić swój refleks i szybkość reakcji na świetlne bodźce zewnętrzne za pomocą sensorycznych przycisków połączonych ze smartfonem w sposób umożliwiający zliczenie liczby uderzeń w danym czasie. Zabawy było co niemiara, nawet panowie próbowali swoich sił …

Stoiska SOSW Nr1 podczas Rodzinnego Pikniku na terenie Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach

U pań Barbary i Julity można było zjeść i skosztować zdrowej żywności opartej na zdrowych naturalnych składnikach jak kanapka z pastą marchewkową, pomidorową, ciasta fit oraz soczek z pietruszki. Na kolejnym stoisku można było nabyć przeróżne arcydzieła naszych podopiecznych, a wszystko to także dzięki Stowarzyszeniu Amicus, które wspierało nas w tej inicjatywie i zbierało środki dla potrzebujących.

Brak opisu.
Baner Amicus i pani Ania przy stoisku SOSW Nr 1
Stoiska SOSW Nr1 podczas Rodzinnego Pikniku na terenie Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach

Dziękujemy za liczne odwiedziny naszych stoisk i wspólnie spędzony weekendowy czas w tym naszym wspólnym pomaganiu potrzebującym.

Related Images: