Aktualności

22 grudnia 2022

Kolędnicy z klas C

Uczniowie klas 1 C,2 C,3 C,6 C,7 C,8 C w radosnym pochodzie kolędników odwiedzili innych uczniów i pracowników Ośrodka prezentując krótki program artystyczny. Dzieci, nauczycielki klas 1,2,3 C i asystentki przebrane za anioły, Maryję, króla, Mikołaje prowadził pasterz niosący obracającą się gwiazdę. Pochodowi towarzyszyła świąteczna muzyka. Uczniowie śpiewali kolędy, mówili wiersz oraz składali życzenia bożonarodzeniowe. Wychowawczynie klas 1-3 C przekazały opłatek i własnoręcznie wykonane świąteczne bombki oraz słodkości. Jak obyczaj każe, kolędnicy zostali obdarowani łakociami.

1.      Przed budynkiem administracji śpiewa grupa uczniów:  z przodu czworo uczniów przebranych za anioły i uczeń w mikołajkowym przebraniu.  Z tyłu śpiewają uczniowie przebrani za Maryję, króla, pasterza z obracającą się gwiazdą oraz przebrane nauczycielki.
1.      W budynku kompleksu sportowego kolędują uczniowie i nauczycielki przebrani za kolędników: anioły, pasterza, króla, Maryję.
W budynku szkoły zawodowej radośnie kolędują dziewczynki i nauczycielka przebrane za aniołki i Maryję, chłopiec z gwiazdą, chłopiec na wózku w mikołajkowym przebraniu.
Po chodniku idzie uśmiechnięty pasterz z obracającą się gwiazdą i dziewczynka przebrana za Maryję.
Przed budynkiem administracji widać dwóch kolędujących uczniów  na wózkach inwalidzkich przebranych w mikołajkowe akcenty oraz przebrane nauczycielki i asystentka
1.      Grupa uczniów klas C kolęduje w budynku klas 1,2,3 A. Widać kolędników i oglądających uczniów klas A oraz ich nauczycielki.
1.      Po chodniku idzie uśmiechnięty chłopiec, przebrany za króla, a za nim nauczycielka pchająca wózek z uczniem w stroju mikołajkowym i nauczycielka w stroju mikołajkowym ze sprzętem nagłaśniającym.
1.      Po chodniku przemieszcza się asystentka prowadząca wózek z uczniem przebranym za anioła, za nimi idzie dziewczynka przebrana za anioła i 3 nauczycielki.
Na zdjęciu widać przemieszczającą się grupę kolędników: anioły, króla, przebrane nauczycielki, a z tyłu uczniów jadących na wózkach inwalidzkich.
Kolędnicy śpiewają przed przedszkolakami, nauczycielką i asystentką stojąc przed stołówką.

Related Images: