Aktualności

13 marca 2020

Komunikat Specjalny

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie. Decyzją Zarządu Powiatu oraz Dyrektora Ośrodka, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr.1 zawiesza działalność dydaktyczną od 12 do 25 marca tego roku. W związku z tą sytuacją nie odbędzie się także Wywiadówka planowana na dzień 25 marca 2020 r. Zawieszeniu ulegają także na ten czas zajęcia z Projektu 8.3 i 8.6.

W związku z wydarzeniami w naszym kraju, na czas nieobecności w szkole (12.03 – 25.03) utworzyliśmy elektroniczną platformę edukacyjną. Znajdziecie ją również w górnym panelu w zakładce pod nazwą EDUMAT. Od 16.03 (poniedziałek) znajdą się tam materiały edukacyjne dla poszczególnych klas. Każdy z uczniów zobowiązany jest zapoznać się z treściami jakie przygotowali nauczyciele. Wykorzystajcie ten czas na samodzielną naukę w domu. W razie niejasności, problemów prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej bądź dziennika elektronicznego. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Śledźcie na bieżąco stronę www. Będziemy Was informowali o wszelkich decyzjach, komunikatach i zmianach. Pozdrawiamy i zdrowia życzymy.

Related Images: