Aktualności

20 marca 2023

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Za nami już koncert, który miał miejsce w dniu 8 marca 2023r. na dużej sali  SOSW Nr 1 w Policach zorganizowany przez mężczyzn i chłopców z naszego Ośrodka pod patronatem pana Dyrektora Ryszarda Budzisza.

Mężczyźni podczas występu na koncercie zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet

Całość trwała około godziny i oprócz różnorodnego repertuaru muzycznego, w którym wykonane zostały także przeróbki znanych hitów, nie zabrakło także występu najmłodszego grona chłopaków oraz słodkiego poczęstunku od „Pana Przekąski”.

Przeróbka tekstów muzycznych zaśpiewanych na koncercie

Na scenie wystąpili: Antoni Chlastawa, Dominik Bugajczyk, Kacper Kwaśnica, Piotr Zeissel, Grzegorz Banderowicz, Maciej Gapys i Robert Landowski oraz chłopcy z klasy drugiej.

Grupa muzyczna chłopaków z klasy drugiej.

Pragniemy podziękować wszystkich zaangażowanym w to przedsięwzięcie, bez których pomocy nie dali byśmy rady przeprowadzić, ani zorganizować  tego wydarzenia.

I tak scenografię wykonał Arkadiusz Pluta, a sponsorem i jednocześnie Patronem Honorowym całego przedsięwzięcia był Pan Ryszard Budzisz, Dyrektor naszego ośrodka. W nagłośnieniu koncertu pomógł akustyk z MOK Police, Pan Sławomir Tomanek, a koncert uwiecznił Chabas, czyli Pan Przemysław Chabasiński.  Nie zabrakło także Foto-Dulnego, który wykonał mnóstwo ciekawych zdjęć podczas tego wydarzenia. Dziękujemy przede wszystkich paniom, dziewczynom, uczestniczkom tego koncertu, że wytrzymały do samego końca i aktywnie z uśmiechem na twarzy uczestniczyły w jego przebiegu 😉

 Wszystkim zaangażowanym dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu streszczającego to nasze lokalne wielkie wydarzenie oraz do Fotogalerii z tego wydarzenia: FOTOGALERIA

FILM z wydarzenia

Related Images: