Aktualności

9 grudnia 2023

Mikołajkowy Fryzjer

W magiczny, grudniowy dzień, a dokładniej 7-go grudnia, Szkoła Branżowa zamieniła się w radosny, świąteczny mikołajkowy salon fryzjerski. Mieliśmy zaszczyt gościć przyszłe fryzjerki z Polickiego Hufca Pracy, które w ramach nawiązanej współpracy, postanowiły wykreować uczniom “świąteczne” fryzury. Wykazały się nie tylko nożyczkami, ale i sercem, dostosowując swoje umiejętności do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Największym hitem były warkocze bokserskie, które zdobyły więcej fanów niż świąteczne pierniczki! Ale i panowie nie pozostali w tyle – chętnie skracali włosy, zapewne w nadziei na wkrótce piękną zimową czapkę na głowie.

Kolaż zdjęć z Mikołajkowymi fryzjerkami” i naszymi uczniami.

Spotkanie upłynęło w nadchodzącej już wkrótce świątecznej atmosferze, pełnej wdzięczności uczniów za bezinteresowną pomoc fryzjerek. Jako wyraz podziękowania, klasa fotograficzna 3 ASB zaproponowała naszym Śnieżynkom z Hufca Pracy poferyjną sesję zdjęciową. Może teraz role się odmienią i zamiast nożyczek, tym razem będą pracować lampy błyskowe i nasze aparaty?

Kolaż zdjęć z Mikołajkowymi fryzjerkami” ich opiekunkami oraz kadry z ich pracy.

Serdecznie dziękujemy naszym swiątecznym gościom i już nie możemy się doczekać, jak pięknie będą wyglądać i zostaną z nami na dłużej na naszych szkolnych zdjęciach!

Mikołajkowe Fryzjerki, ich opiekunki i zadowolone klientki w zimowej aurze 🙂

Więcej zdjęć z tego wydarzenia na naszej stronie : FACEBOOK SOSW Nr 1 (kliknij tu)

Related Images: