Aktualności

18 maja 2023

Obchody z okazji roku Marii Grzegorzewskiej

Uroczyste otwarcie nowo wyremontowanego budynku grup wychowawczych

W dniu 11 maja 2023r. w naszym ośrodku odbyły się obchody roku Marii Grzegorzewskiej oraz uroczyste otwarcie nowo wyremontowanego budynku grup wychowawczych. Podczas tego wydarzenia  odsłonięty został odnowiony obelisk poświęcony pamięci Marii Grzegorzewskiej przez Starostę pana Andrzeja Bednarka oraz Przewodniczącego Rady Powiatu pana Cezarego Arciszewskiego oraz dokonano przecięcia wstęgi i uroczystego otwarcia nowo wyremontowanego budynku grup wychowawczych.

Prace dzieci wykonane z okazji obchodów roku Marii Grzegorzewskiej

W tym dniu podsumowane zostały działania, które nasza placówka podejmowała na rzecz uczczenia Roku 2022, który przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej był ustanowiony rokiem Marii Grzegorzewskiej. W ramach tego przedsięwzięcia podjęliśmy szereg projektów tj. spotkanie, na którym wyświetlona została prezentacja multimedialna na temat życia naszej patronki połączona z konkursem wiedzy na jej temat.

FOTO1: Odsłonięcie pomnika poświęconego pamięci Marii Grzegorzewskiej przez Starostę pana Andrzeja Bednarka oraz Przewodniczącego Rady Powiatu pana Cezarego Arciszewskiego.

W ubiegłym roku odbył się również konkurs na najciekawszą pocztówkę pt. „Maria Grzegorzewska naszymi oczami” cieszący się dużym zainteresowaniem, wśród dzieci i młodzieży z naszego ośrodka. Wyróżnione prace zostały nagrodzone oraz przeniesione i wydrukowane jako pocztówki, które promują nasza placówkę.

FOTO2: Nowo wyremontowany budynek grup wychowawczych SOSW Nr 1 w Policach

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych wydarzeń: GALERIA SOSW

Related Images: