Aktualności

18 grudnia 2022

Ozdoby Świąteczne

Tradycyjnie  przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie wykonywali świąteczne ozdoby. Tym razem były to bombki z filcu. Uczniowie klas 7c I 8d rozwijali swoje kreatywne kompetencje korzystając z kolorowego filcu, zakupionego przez nasz Ośrodek w ramach programu ministerialnego #LaboratoriaPrzyszłości.

Na początku pracy jedna z uczennic wyszukała w zasobach Internetu inspiracji do pracy wpisując hasło: „Świąteczne ozdoby z filcu”. Uczniowie jak najszybciej chcieli przystąpić do wykonania bombek z filcu. Dzieci zasiadły przy ławkach, na których miały przygotowane zestawy kolorowego filcu, igły, nici, nożyczki, ołówki, koła wycięte z kartonu, watę, kleje i małe dekoracyjne gwiazdki.

Praca rozpoczęła się od wyboru koloru filcu. Następnie wszyscy samodzielnie rozpoczęli pracę. Każdy starał się oszczędnie gospodarować materiałem. Zwieńczeniem dzieła było naklejenie gwiazdek i filcowe bombki były gotowe.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #innowacje

Dziewczynka siedząca przy biurku na którym jest monitor i klawiatura. W tle ubrana w kolorowe ozdoby choinka.
Czwórka dzieci siedząca przy dwóch złączonych ławkach szkolnych w duży stół wybiera kolor filcu do pracy.
Czwórka dzieci siedząca przy dwóch złączonych ławkach szkolnych w duży stół wykonuje prace manualne.
Czwórka dzieci siedząca przy dwóch złączonych ławkach szkolnych w duży stół. Uczniowie mają podniesione w górę ręce trzymając  w nich filcowe bombki, które wykonały samodzielnie.

Related Images: