Aktualności

16 grudnia 2023

Pierwszy Bieg Mikołajkowy

14 grudnia na terenie naszego ośrodka SOSW nr 1 rozegrał się wyjątkowy spektakl – “Pierwszy Bieg Mikołajkowy”. W tej świątecznej rywalizacji, dzieci z zapałem ścigały się o miejsca na podium, a ich dążenie do zwycięstwa było równie wzruszające, co zabawne.

Całe wydarzenie nabrało magicznego charakteru dzięki konkursowi na najlepsze przebranie świąteczne. Uczestnicy przeobrażeni w Mikołaje, renifery i inne świąteczne postaci, dodali koloru i uroku tej zimowej zabawie. Było to nie tylko sportowe zmagania, ale również prawdziwe święto fantazji i radości.

To nie wszystko! Atmosfera świątecznego ogniska i wspólne kolędowanie pozwoliły nam jeszcze bardziej poczuć nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Dzięki temu, chwile spędzone razem stały się jeszcze cieplejsze i bardziej rodzinne.

Pierwszy Bieg Mikołajkowy
Pierwszy Bieg Mikołajkowy – 14.XII.2023 w SOSW Nr 1 w Policach – kolaż zdjęć z wydarzenia.

Nie można też zapomnieć o naszych niezawodnych bohaterach – Jarek Dulny i Chabasie, których wsparcie było nieocenione. Ale najgłośniejsze brawa kierujemy w stronę Zbigniew Pokrzywiński człowieka o sercu tak wielkim, jak jego hojność. To dzięki niemu, dzieci na mecie mogły cieszyć się nie tylko z pięknych medali, ale także ze słodkich niespodzianek. Zbyszek nie tylko wsparł nas finansowo, ale także aktywnie uczestniczył we wspólnej zabawie. Jego obecność i pomoc sprawiły, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasz “Pierwszy Bieg Mikołajkowy” stał się niezapomnianym doświadczeniem. Do zobaczenia w przyszłym roku, z nadzieją na jeszcze więcej świątecznego ducha i wspólnych radosnych chwil!

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia dostepnej na : FACEBOOK – Dulny-Foto

Oraz do artykułu p. Zbigniewa Pokrzywińskiego : FACEBOOK – Pierwszy Bieg Mikołajkowy

Related Images: