Aktualności

5 czerwca 2023

Poznaj Europę – wyniki konkursu

4 czerwca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu Poznaj Europę organizowanego w ramach programu Erasmus + projekt “Otwieramy Drzwi – rozwój kadry kluczem do współpracy europejskiej” współfinansowanego przez Unię Europejską.

Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej zawierającej element lub elementy, charakterystyczne dla jednego z czterech wybranych krajów Unii Europejskiej. Były to Cypr, Malta, Hiszpania i Irlandia. Oceniając prace uwzględniliśmy walory artystyczne takie jak kompozycja, technika wykonania czy gama kolorystyczna. Dlatego wybór prac nagrodzonych był długotrwały i niełatwy.

Gratulujemy pomysłowości przy prezentacji wybranej tematyki. Dziękujemy za wspólną zabawę. Szczególnie: Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Chojnie, Ośrodkowi Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczemu w Przybiernowie, Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu „Okruszek” w Kołobrzegu, Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Nowogardzie oraz Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Tanowie.

Zapraszamy do galerii (wystawa prac również w galerii Pod Chmurką), a wy spróbujcie sami odgadnąć jakie kraje i co dla nich charakterystycznego, przedstawiają prezentowane prace.

Oto nagrodzone prace.

W ramach miejsca pierwszego wyróżniono dwie prace:

  1. Weroniki Witkowskiej z SOSW w Nowogardzie
  2. Adriana Szuleckiego-Kudlika z SOSW „Okruszek” w Kołobrzegu

W ramach miejsca drugiego wyróżniono dwie prace:

  1. Filipa Zabawy z SOSW w Tanowie
  2. Karola Kalinowskiego z SOSW w Chojnie

W ramach miejsca trzeciego wyróżniono dwie prace:

  1. Wojciecha Humieja z OREW w Przybiernowie
  2. Wiktorii Płatek z SOSW Nr 1 w Policach

Dyplomy i nagrody prześlemy droga pocztową.

Related Images: