Aktualności

19 czerwca 2023

Przedszkoliada 2023

W dniu 07.06.2023r na terenie Ośrodka po raz drugi odbyła się „Przedszkoliada,” w której udział wzięły cztery drużyny: Przedszkole Publiczne nr 6 – “Leśne”, Przedszkole Publiczne nr 8 – “Bajkowe”, Przedszkole Publiczne nr 11 oraz oczywiście Oddział Przedszkolny SOSW nr 1 w Policach.

Przedszkolaki wzięły udział w wielu konkurencjach zręcznościowych i miały okazję do zaprezentowania swoich umiejętności sportowych i zespołowych. Nasi mali zawodnicy dali z siebie wszystko! Każdy z nich chciał być zwinniejszy, szybszy, ale to nie czas był najważniejszy, przede wszystkim liczyła się dobra zabawa!

Wszystkie drużyny otrzymały na koniec pamiątkowe puchary, dyplomy oraz słodki poczęstunek, a drobne upominki podarowała Fundacja Sedina HS.

Wydarzenie to miało na celu integrację polickich środowisk przedszkolnych, propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności fizycznej i odporności psychicznej dzieci.

Cieszymy się, że lokalne przedszkola tak licznie wzięły udział w tym wydarzeniu i mamy nadzieję, że dzieci miały wspaniałą zabawę i cieszyły się z każdej chwili wspólnej rywalizacji. Takie wydarzenia pomagają również zintegrować lokalną społeczność i rozwijać poczucie przynależności do grupy.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Na zdjęciu widzimy wszystkich uczestników Przedszkoliady, wraz z organizatorami oraz nauczycielami.
Kolaż zdjęć przedstawiający przemówienie Pana dyrektora Ryszarda Budzisza, baner “Przedszkoliada”, prezenty ufundowane przez Fundację Sedina HS oraz puchary i pamiątkowe dyplomy.
Kolaż zdjęć przedstawiający uczestników z Oddziału Przedszkolnego w SOSW nr 1 w Policach. Dzieci mają na sobie czerwone koszulki z logo Ośrodka.
Na zdjęciach widzimy uczestników z pozostałych drużyn.
Kolaż zdjęć przedstawiajacy dzieci biorące udział w różnych konkurencjach sportowych.

Link do filmu z wydarzenia:

https://www.facebook.com/watch/?v=1684931708596656

Related Images: