Aktualności

17 marca 2024

Warsztaty Fotograficzne

Jako wyraz wdzięczności za „mikołajkowego fryzjera” w dniu 12 marca – odbyła się w naszej pracowni fotograficznej sesja z udziałem naszych klas fotograficznych oraz młodzieży i wychowawców z Hufca Pracy w Policach. Sesja miała charakter studialny, co oznaczało pracę z tłem, stałymi światłami studyjnymi, błyskowymi i modyfikatorami światła.

Nie zabrakło również gadżetów z fotobudki, czy przebrań, w których z gracją i wdziękiem pozowały nasze przyjezdne modelki. Zrealizowaliśmy sesje indywidualne i grupowe, a całość zwieńczyliśmy wspólnym zdjęciem i kolażem. Podczas sesji każdy z uczniów miał okazję spróbować swoich sił i poczuć smak pracy prawdziwego fotografa, współpracując z modelką według własnej wizji.

Pomysłów nie brakowało, od scenerii kowbojskiej, przez weneckie maski, aż po naturalne pozy, z indywidualnym podejściem zarówno modelki, jak i fotografa. Sesja stała się dla nas nie tylko pracą i nauką, ale przede wszystkim świetną zabawą, pełną także humorystycznych sytuacji. Współpraca okazała się bardzo owocna, nie tylko zrealizowaliśmy lekcję fotografii, ale i wzajemnie poznaliśmy się, dialogując o oczekiwaniach i efektach naszych wspólnych warsztatów.

Kolaż zdjeć z warsztatów fotograficznych w dniu 12 marca 2024r.

Zarówno uczestniczki, fotografowie, jak i nauczyciele odnieśli wrażenie dobrej współpracy, czego widocznym efektem są nasze wspólne zdjęcia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, w sposób szczególny pani Agnieszce i Aleksandrze z którymi przyjechały nasze modelki. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjeć, także na naszej stronie Facebook: GALERIA FACEBOOK SOSW – WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Related Images: