Aktualności

6 października 2022

Warsztaty w TOEE Zalesie

30 września uczniowie klas siódmych oraz dwoje uczniów klasy ósmej naszej szkoły uczestniczyło w warsztatach ekologicznych w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Wszystkie nasze zajęcia były warsztatami interaktywnymi. Dzięki czemu poznaliśmy odnawialne źródła energii, nasz ekosystem oraz kosmos. Tutaj odwiedziliśmy naszą galaktykę, mogliśmy bowiem skorzystać z seansu w planetarium. Celem naszej wizyty były trzy sale: kosmiczna, ekosystemów i zjawisk atmosferycznych. Troje naszych kolegów zdobyło nagrody uczestnicząc w konkursach tematycznych, czego Wam serdecznie gratulujemy. Posileni przy ognisku wróciliśmy do szkoły ze zdobyczami w postaci bonów do Empiku i survivalowymi plecakami.  


Grupa uczniów stoi przed stołem, na którym leżą narzędzia do przeprowadzenia doświadczenia z ciepłą wodą i drożdżami oraz mikroskop. Za stołem stoi instruktor. Wszyscy znajdują się w sali doświadczeń.
Grupa uczniów stoi na tle scenografii, która przedstawia las. Scenografia jest wykonana z konarów drzew i gałęzi, zwierzęta: dzik, sarna i daniel są sztucznie wypchane. 
Dwoje uczniów, chłopiec i dziewczyna stoją na tle scenografii przedstawiającej las, jak na zdjęciu nr 2. Chłopiec trzyma w ręku bon Empik.

Related Images: