Aktualności

4 maja 2022

Wycieczka Szkolna

 26.04.2022  uczniowie klas Szkoły Branżowej i Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyli w wycieczce szkolnej w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”.

Celem wyjazdu było uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego młodzieży poprzez umożliwienie im  poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.

 W czasie jednodniowej wycieczki  odwiedziliśmy Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie poznając historię tego miasta od okresu wczesnego średniowiecza. Młodzież brała również udział w warsztatach rękodzielniczych .

----------------------- Grupa uczniów i nauczycieli na wycieczce szkolnej w ramach przedsięwzięcia: „Poznaj Polskę”. -------------------------

 Kolejnym punktem  zwiedzania był Kamień Pomorski,  a w nim  Katedra Św. Jana Chrzciciela z wirydarzem katedralnym oraz wysłuchaniem koncertu organowego.

 Ostatnim punktem wycieczki była nadmorska miejscowość Dziwnówek, gdzie uczniowie spędzili czas odpoczywając na plaży, spacerując i spożywając wspólny posiłek w lokalnej pizzerii.

kliknij >>> FOTOGALERIA z WYCIECZKI SZKOLNEJ – POZNAJ POLSKE <<<< kliknij

Related Images: