Aktualności

25 stycznia 2023

Wykorzystujemy materiał z programu Laboratoria Przyszłości

Dzieci z oddziału przedszkolnego z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka wykonały przepiękne kwiatki. Do tego celu wykorzystały kolorowy filc, który otrzymaliśmy w ramach programu “Laboratoria Przyszłości”. Życzymy wszystkim babciom i dziadkom dużo szczęścia i zdrowia!

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszlosci#CentrumGovTech#MEiN#technologie#edukacja#nauka#EdTech#EduTech#szkoła#innowacje

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas wycinania kwiatków z filcu.
Dzieci z oddziału przedszkolnego prezentują wykonane przez siebie kwiatki.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka uczniowie klasy 7C wykonali kwiatki z wykorzystaniem kolorowego filcu, który nasz Ośrodek posiada w związku z udziałem z ministerialnym programie „Laboratoria Przyszłości”. Oto efekty pracy.

1.     Uczennica i trzech uczniów siedząc przy ławkach zapoznają się z instrukcją wykonania kwiatów z filcu i materiałami do ich wykonania, którymi były: zestawy kolorowego filcu, koraliki, długie patyczki, druciki kreatywne oraz narzędzia- nożyczki i ołówki.
1.     Wszyscy uczniowie przewlekają przez dziurki w kwiatkach długie patyczki i ozdabiają je kolorowymi koralikami oraz umieszczają w filcowych woreczkach związanych kreatywnymi drucikami.

Related Images: