Aktualności

12 marca 2020

Zagłosuj na Serca Rytm w plebiscycie “Pokaż Talent”

Miło nam ogłosić, że w gronie tegorocznych uczestników plebiscytu “Pokaż Talent” zorganizowanego przez Głos Szczeciński znalazł się zespół muzyczno wokalny Serca Rytm. Sama obecność jest już dla nas wyróżnieniem. Mamy szansę na coś więcej. Na wygraną. Dlatego prosimy Was o głosy. Głosować można pod tym adresem:

https://gs24.pl/p/kandydat/serca-rytm-zespol-muzyczny-ze-specjalnego-osrodka-szkolno-wychowawczego-nr-1-w-policach%2C1177641/

Za każdy oddany głos bardzo dziękujemy

Zespół tworzą uczniowie SOSW Nr 1 w Policach. Choć zmagają się z różnymi problemami (niepełnosprawność ruchowa, autyzm, niepełnosprawność intelektualna) to jednak nie tracą ducha i w rytmie serca, uczą się grać, tworzą i śpiewają piosenki, biorą udział w wielu projektach, również międzynarodowych, koncertują i nagrywają teledyski. Aktualny skład zespołu: Martyna Olczyk (ukulele, śpiew), Natalia Buława (śpiew), Daria Kirzeniewska (śpiew), Kacper Kwaśnica (piano, melodyka, śpiew), Dominik Bugajczyk (instrumenty klawiszowe), Mikołaj Lamparski (djembe), Robert Landowski (opiekun, gitara, piano).

Related Images: