Aktualności

12 maja 2023

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego „Sprawni Razem” w Lekkoatletyce

W dniu 11.05.2023 w Pyrzycach odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego „Sprawni Razem” w Lekkoatletyce. W zawodach wzięło udział 70 uczestników reprezentujących placówki kształcenia specjalnego z naszego województwa. Nasz Ośrodek reprezentowało sześcioro uczniów. Najlepsze wyniki osiągnęli: Małgorzata Wasiun, która w biegu na 800 metrów zdobyła brązowy medal oraz Robert Nitkowski,który również zdobył medal brązowy na tym dystansie w kategorii chłopców starszych. Pozostali uczniowie: Angelika Forczmańska zajeła 4 miejsce na 800 metrów w kategorii dziewcząt starszych. Wysokie szóste miejsce w biegu na 800m. chłopców młodszych zajął Szymon Hebel, a tuż za nim uplasował sie Hubert Smoliński. Grzegorz Grochowski punktował dla naszego Ośrodka w biegu na 100m. i skoku w dal. Drużynę wspomagali opiekunowie: p. Żaneta Zachęcka i p. Artur Wieleba. Bezpiecznie nas dowiózł i wspomagał zawodników p. Dariusz Czerwiński.